1996’dan günümüze 

Biz Kimiz?

Firmamız 1996 yılında Bingöl de kurulmuş olup, gıda sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bu amaç doğrultusunda kurulan işletmemiz kısa zamanda sektöründe hızlı bir büyüme sağlayarak saygın bir yere gelmiştir. 2007 yılında Serpa Gıda İnşaat San.Tic.Ltd.Şti adı altında Değirmentaş ve Buhan Özlem markalarını Türk patent enstitüsü tarafından 200732304 marka numarasıyla 30,05,2008 tarihinde tescil edilmiştir.

1996’dan günümüze

Kuruluduğumuz günden bu yana hep aynı heyecanla üretmeye devam ediyoruz.

SERPA GIDA LTD. ŞTİ ne ait Buhan Özlem unlu mamülleri fabrikası Bingöl – muş Karayolu 5. km no :203 Ekinyolu Köyü Bingöl adresinde kurulmuş olan fabrikamız şiar edindiği hizmet anlayışıyla Buhan özlem ve Değirmentaş markaları altında tüketiciye sunmuş olduğumuz; Yufka, Mantı, Şekerpare, Kemalpaşa, Erişte, Tel kadyıf ve Lavaş Ekmeği gibi ürün gruplarını şirketimizin modern tesislerinde sürdürmekteyiz. Firmamız kurulduğu günden itibaren her türlü kanun ve mevzuatlar, kalite ,gıda güvenliği, iş sağlığı ve güvenliğini esas alarak , sağlık ve hizyen kurallarına uygun olarak ürettiği ürünleriyle Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da başarılı olmak için ; çalışanların katılımı ve müşteriye değer veren bir yönetim sistemi anlayışıyla müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır. Kuruluşumuz, kurulduğu günden bu güne kadar her geçen gün ilerlemeyi ve çağın gerektiği doğrultuda faaliyetlerini ve yatırımlarını genişletmeyi amaçlamaktadır. İnsana ve doğaya saygılı olma bilinciyle; Üretimde , kalitede ve hizmette tek ve rakipsiz olmayı hedefleyen bir kuruluştur.

Hammadde özenle seçilir

Yerli buğdaydan üretilmiş hammaddde ile ata mirasımızı diri tutuyoruz. Sağlıklı nesiller için üretimin kalitesini hammadde seçiminden itibaren denetliyor ve özenle seçiyoruz. Ailemiz için hazırlarcasına, ailemiz gibi gördüğümüz sizlere sunuyoruz.

Geleneksel lezzetler

Köklerimizi unutmadan ata mirası tariflere bağlı kalarak geçmişten gelen lezzetleri gelecek kuşaklara kavuşturuyoruz. Babaannelerimiz hazırladığı tatları sizlere sunuyoruz. 

El değmeden üretilir

Tüm üretimimizi el değmeden titizlikle yaparız. Sizlere en güzeli en modern tesisimizle sunuyoruz. Modern ekipman ve kalifiye ekibimizle daime sizler için çalışıyoruz.

Geçmişin gölgesinde geleceğe ışık tutuyoruz.

Üretimden Videolar